11 lipca
ponwtśrczwpiąsobnie
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
rezerwacja niemożliwa
brak miejsc wolnych
zostały wolne miejsca
wybrana data

Muzeum Toruńskiego Piernika

WAŻNE INFORMACJE DLA ZWIEDZAJĄCYCH

Zakup biletów do Muzeum Toruńskiego Piernika oznacza akceptację regulaminu sprzedaży oraz regulaminu zwiedzania

Bilet ulgowy za okazaniem stosownych dokumentów na zwiedzanie przysługuje: uczniom, studentom, doktorantom, emerytom, rencistom, osobom niepełnosprawnym i ich opiekunom, nauczycielom szkolnym i akademickim, kombatantom oraz odznaczonym medalami za zasługi dla kultury

Bilet bezpłatny za okazaniem stosownych dokumentów na zwiedzanie przysługuje: odznaczonym orderami państwowymi, pracownikom muzeów wpisanych do Państwowego Rejestru Muzeów, członkom ICOM, ICOMOS, członkom Stowarzyszenia Muzealników Polskich, dzieciom do lat 7 (zwiedzanie ekspozycji), posiadaczom Karty Polaka, weteranom i weteranom poszkodowanym, opiekunom grup wycieczkowych 1/15 osób, przewodnikom turystycznym.

Opłata dla dzieci w wieku 4-7 lat na warsztaty wypieku piernika wynosi 16,00 zł.

• Warsztaty wypieku piernika prowadzone są wyłącznie w języku polskim. Warsztaty w języku angielskim dla grup po wcześniejszej rezerwacji (rezerwacje@muzeum.torun.pl)

• Gingerbread baking workshops are conducted only in Polish. The workshops in English for groups only afrer reservation (rezerwacje@muzeum.torun.pl)

Zwiedzających, posiadających bilety zakupione on-line, a także grupy, posiadające rezerwację na warsztaty wypieku piernika, prosimy o PUNKTUALNE przyjście minimum 5 minut przed wyznaczoną godziną. W przypadku spóźnienia osoby nie będą wpuszczane na salę warsztatową a bilety będą uznane za wykorzystane

• W czasie warsztatów wypieku piernika dziecko do 13 roku życia nie może przebywać bez opieki osoby dorosłej.

• Na terenie Muzeum obowiązuje zakaz wprowadzania i wnoszenia zwierząt, z wyłączeniem psa przewodnika.

We wtorki wstęp na wystawy w Muzeum Toruńskiego Piernika jest bezpłatny.

Informujemy, że od 2 stycznia 2023 roku zmieniają się dni, w które można bezpłatnie zwiedzać oddziały Muzeum Okręgowego w Toruniu.

OSTATNIE WEJŚCIE NA EKSPOZYCJE JEST MOŻLIWE 30 MINUT PRZED GODZINĄ ZAMKNIĘCIA MUZEUM

Brak wydarzeń wybranego dnia! Wybierz inny dzień.